UA MarketКиївFARKOP-UA.COMСтаттіТягово-зчіпні пристрої (фаркопи) від компанії IMIOŁA HAK-POL
Меню каталогу

Тягово-зчіпні пристрої (фаркопи) від компанії IMIOŁA HAK-POL

Компанія IMIOŁA HAK-POL (Іміола Хак-Пол) була заснована в 1991 р. та спеціалізується на виробництві тягово-зчіпних пристроїв (фаркопів, буксирувальних гаків) для більш ніж 500 моделей легкових малотонажних автомобілей та автофургонів.

Вся продукція компанії виготовляється на високотехнологічному обладнанні та на верстатах із числовим програмним управлінням (ЧПУ).

Для забезпечення якісного зовнішнього покриття тягово-зчіпні пристрої проходять ретельне очищення та попередню обробку поверхні, після чого покриваються якісною поліефірною фарбою.

Усі фаркопи виробника HakPol мають сертифікат відповідності та тестуються різним навантаженням, а також проходять тест на витривалість металу. Продукція IMIOŁA HAK-POL також має необхідні гомологації Е20. Для фаркопів даного виробника проводилася сертифікація в Україні згідно стандартів ДСТУ.

Діаметр зчіпної кулі, згідно міжнародного стандарту ISO, складає 50 мм. Фаркопи мають різні варіанти кріплення буксирувального гака:

- умовно-з'ємний гак, що кріпиться на двох болтах;

- швидкоз'ємний вертикальний автомат (гак кріпиться за допомогою спеціального механізму та замикається індивідуальним ключем);

- торцевий гак;

- фаркопи зі швидкоз'ємною квадратною вставкою.

Тягово-зчіпні пристрої IMIOŁA HAK-POL продаються в більшості європейських країн, що підтверджує їхню якість та затребуваність споживачів.

01 січня 2021
© 2014 - 2021 FARKOP-UA.COM Поскаржитися на зміст
Створення бізнес сайтів
Сайт створений на платформі UA MarketUA Market